(¯`·._.·[ (Forum60) ]·._.·´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaByLegendiLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım

2 posters
YazarMesaj
Genarades
Yeni Yetkili
Yeni Yetkili
Genarades

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Aktiflik :
İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Left_bar_bleue10 / 99910 / 999İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 27
Rep Puanı : 1
Rep Gücü : 77
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/04/10
Nerden Nerden : evden
Takım 4

Başarı Puanı
Başarı Puanı Başarı Puanı:
İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Imgleft0/0İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Emptybarbleue  (0/0)
İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım   İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım 27316058C.tesi Nis. 17, 2010 12:49 am

ARKADAŞLAR SİZE İNTERNET DOWNLOAD HIZINI ARTIRMAK İÇİN YAPABİLECEĞİNİZ BİR KAÇ ŞEY SÖYLİYECEĞİM. BENDE İNTERNETTE ARAŞTIRIP BULDUM DİKKATT!!

%20 internet hızı artışı
Windows XP professional %80 internet hısını kullanmanısa isin veriyor geri kalan internet hısınısın %20 sini kullanmak için;
Başlat>çalıştır>gpedit.msc>bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qus paket zamanlayıcısı >ayarlanabilen bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >tamam -dır işte bu kadar.

İnternet hızınız %20 arttı.Tabi bunla beraber download hızınızda .

İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Adszarz
İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Adsz2xb
İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Adsz3a
İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Adsz5w
İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Adsz6s
İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Adsz7
İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Adsz8k
Rezerve Bant Genişliğinin Serbest Bırakılması
Windows XP, ağ aktarım hızının standart olarak yüzde onunu özel işlemler için reserve eder.Söz konusu sınırlandırmayı kaldırmak için Başlat>Çalıştır 'a gpedit.msc yazın.Karşınıza gelen ekranda Bilgisayar Yapılandırması altında bulunan Yönetim Şablonları > Ağ > QoS Paket Zamanlayıcı dizinini etkinleştirin. Buradaki Ayrılabilir bant genişliğini sınırla kaydına çift tıklayın ve ayarını Devre Dışı olarak değiştirin.

İNTERNET DOWNLOAD HIZINIZDA %10 LUK BİR ARTIŞ DAHA OLDU AMA DEĞİŞKENDİR.ÇOK FAZLA HIZ GETİRMEYEBİLİR.MUTLAKA BİR ARTIŞ OLUR

Buna resim koymaya gerek görmedim zaten benzer şeyler.

XP nin Firewall Özelliğini Kapatmak
Bu özellik o kadar büyük bir koruma sağlamamakla internet bağlantısının hızınıda büyük oranda düşürür.Bunu kapatmak için; Start-Connect to-Show All Connection (Başlat-Bağlan- Bütün Bağlantıları Göster) bölümüne girin. Firewall koruması olan bağlantılar üzerinde bir kilit işareti görürsünüz. Bu bağlantıya sağ tıklayın ve Properties (özellikler) sekmesine girin. Daha sonra Advanced (Gelişmiş) sekmesine girin. Daha sonra Internet Connection Firewall aktif halden çıkarın.

Arkadaşlar ben bunu çok önermiyorum firiwall çok fazla koruma sağlamasa bile
işe yarar bir şey.Resim koymuyacam bende çözebilmiş değilim tam.

ARKADAŞLAR ŞİMDİ BİR PROGRAMI ANLATCAM BU PROGRAMIN AMACI DOWNLOAD HIZINI %500 ARTIRMAK BENDE BU KADAR BİR ARTIŞ YAŞANMADI AMA HIZ 2-3 KATINA CIKTI NORMALDE 25-35 KB/S ARASIYKEN SU AN KARAHAN İNDİRİYORUM 106,8KB/S LİK BİR HIZDA İNİYOR 25 DK DA %7 DOLDU(155 MB) BU PROGRAMIN ADI İDA(İNTERNET DOWNLOAD ACCELERATOR)
LİNK:
http://download1.westbyte.com/ida/idasetup.exe

PROGRAM 30 GÜNLÜK ÜCRETSİZ 30 GÜN SONRA YA SATIN ALCAKSINIZ (SATIN ALINCA DAHA FAZLA BİR ARTIŞ YAŞANIYO DOWNLOAD HIZINDA) YADA YENİDEN İNDİRCEKSİNİZ PROGRAMI KULLANMAK CK KOLAY ARKADAŞLAR İNTERNET EXPLORER KULLANIYOSANIZ İNDİRCENİZ SEYİ KAYDETMEDEN ÖNCE BİRLİKTE AÇ SEÇİP İNTERNET DOWNLOAD ACCELERATOR SEÇİYORSUNUZ SONRA KAYDET E BASIYORUZ VE İDA DAN İNDİRMEYE BAŞLIYOR BAZEN HIZ COK DÜŞÜK OLABİLİYOR PROGRAMLA ALAKASI YOK ADSL HIZIYLA İLGİLİ.

Arkadaşlar mozzilla firefox' ta indirme işlemine sağ tıklayıp bu url yi kopyalıyoruz (ida acıkken) ve ida direk bir secenek veriyor indirmeye başla diyoruz ve olay bu kadar.

https://2img.net/r/ihimizer/i/adl1.png/
https://2img.net/r/ihimizer/i/adsz2wu.png/

ŞİMDİ BU PROGRAMI COĞUNUZUN BİLDİĞİNİ TAHMİN EDİYORUM:

FLASHGET

FLASHGET TEDE İNDİRME HIZINI %500 ARTIMA AMAÇLANMIŞ AMA BAŞARILI OLDUĞU PEK SÖYLENEMEZ BİR ARTIŞ OLUYOR AMA İDA DA OLDUGU KADAR DEĞİL.

LİNK:

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=flashget&lid=788

Arkadaşlar zaten bir programı indirmeye çalıştığınızda ida'da flashget'de direk seçenek sunar istediğinizi seçebilirsiniz.İda'yı tavsiye ederim.

Resimler çok iyi olmayabilir.Arkadaişar bazı yerlere resim koymadım çünkü diğerleriyle bağlantılı şeyler.

Bu konuyu daha önce açmıştım bu resimli anlatım.

Konu sabitlenirse sevinirim.

Hepinize iyi günler.. Shocked
ByLegendi
Yönetici
Yönetici
ByLegendi

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Aktiflik :
İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Left_bar_bleue900 / 999900 / 999İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 135
Rep Puanı : 1
Rep Gücü : 1000343
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/04/10
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : Nereye
Takım 1

Başarı Puanı
Başarı Puanı Başarı Puanı:
İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Imgleft999/999İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Emptybarbleue  (999/999)
İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Geri: İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım   İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım 27316058Çarş. Tem. 07, 2010 6:57 pm

Saol +Rep verdim saol
http://forum-legendi.3forum.biz

İnternet-Download Hızını Artırmak Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Legal Vista--tek tıklama ile sınırsız lisans[resimli anlatım]
» Trabzonspor-Fenerbahçe Canlı Anlatım
» Karahan Online Üye Olmak [Videolu Anlatım]
» Metin2 [UG] MultiHack v8.1 - Videolu Anlatim Resimler 8.0'dan Alıntı.